Robotizace

Využitím průmyslových robotů ve výrobě můžeme výrazně zkvalitnit stávající výrobu a zvýšit její efektivnost. Pokud se i tyto dva cíle potkají i s ekonomickou návratností bude dobře provedená robotická instalace po chvíli provozu nenahraditelná součást vaší výroby. Zákazníkovi, který již má s robotizací zkušenosti, můžeme snížit provozní náklady optimalizací procesu. Nového zákazníka bezpečně provedeme všemi úskalími, které robotizace počátcích má, tak aby i první měsíce provozu robotického pracoviště byly přínosem.

Odoo image and text block

Úpravy stávajících robotických pracovišť

Pokud vaše pracoviště nemá požadovaný výkon a nebo stabilitu, Rádi k vám přijedeme na konzultaci a probereme s vámi možnosti úprav pro splnění požadavků. Pro navržená řešení v případě zájmu nabídneme na realizaci. 

Odoo image and text block

Návrh a konstrukce robotických pracovišť

Zaměřujeme se primárně na obsluhu strojů průmyslovými roboty (machine tending), jako přímou náhradou člověka. Po dohodě ale můžeme nabídnout i jiné aplikace jako paletizace, svařování robotem a jiné.Odoo image and text block

RobotStudio

Pro návrh a úpravu robotických pracovišť používáme mimo jiné i ABB RobotStudio. Pomocí tohoto nástroje dokážeme ověřit návrh robotický buněk na dosahy a kolize robotu s ostatními periferiemi pracoviště. Po vytvoření drah robotu pak real-time předvést pracoviště a tím pomoci kalkulovat návratnost investice do robotického pracoviště. 

V případě zájmu nás kontaktuje :


Obchodní oddělení:

Email: obchod@smar.cz


Obchod:                        

Jan Hlaváček

+420 734 787 224

jan.hlavacek@smar.cz 


Ing. Petr Charouzek

+420 739 552 101

petr.charouzek@smar.cz