Robotizace

Využitím průmyslových robotů ve výrobě můžeme výrazně zkvalitnit stávající výrobu a zvýšit její efektivnost. Pokud se tyto dva cíle potkají i s ekonomickou návratností, bude dobře provedená robotická instalace po chvíli provozu nenahraditelnou součástí vaší výroby. Zákazníkovi, který již má s robotizací zkušenosti, můžeme  optimalizací procesu  snížit provozní náklady. Nového zákazníka bezpečně provedeme všemi úskalími, které robotizace v počátcích má tak, aby i první měsíce provozu robotického pracoviště byly přínosem.

Odoo image and text block

Úpravy stávajících robotických pracovišť

Pokud vaše pracoviště nemá požadovaný výkon nebo stabilitu, rádi k vám přijedeme na konzultaci a probereme možnosti úprav pro splnění požadavků. Pro navržená řešení můžeme obratem nabídnout realizaci. 

Robotické svařovací buňky

Nabízíme ucelené komplexní svařovací zařízení, které vám navrhneme dle vaší potřeby a kompletně odladíme pro vaší výrobní potřebu. 
Svařovací buňku je možné pořídit jak na formou pronájmu, tak přes finanční úvěr.


Odoo image and text block

Návrh a konstrukce robotických pracovišť

Zaměřujeme se primárně na obsluhu strojů průmyslovými roboty (machine tending) jako přímou náhradou člověka. Po dohodě můžeme nabídnout i jiné aplikace jako paletizaci, svařování robotem a jiné.Odoo image and text block

RobotStudio

Pro návrh a úpravu robotických pracovišť používáme mimo jiné i ABB RobotStudio. Pomocí tohoto nástroje dokážeme ověřit návrh robotických buněk na dosahy a kolize robotu s ostatními periferiemi pracoviště. Po vytvoření drah robotu pak real-time předvedeme pracoviště a tím je možné vykalkulovat návratnost investice do robotického pracoviště. 

V případě zájmu nás kontaktuje :


Obchodní oddělení:

Email: obchod@smar.cz


Obchod:                        

Josef Houžvička

+420 731 552 288

josef.houzvicka@smar.cz 


Ing. Petr Charouzek

+420 739 552 101

petr.charouzek@smar.cz